SON DAKİKA

Çevre Haberleri

Niğde Anlam Okullarından Anlamlı Adım

Bu haber 20 Ocak 2019 - 12:47 'de eklendi ve 467 views kez görüntülendi.
Niğde Anlam Okullarından Anlamlı Adım

Özel Niğde Anlam Okulları öğretmen ve öğrencileri soğuk kış günlerinde sokaklarda yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlara yiyecek takviyesinde bulundu

Anlam Okulları Öğrencilerinden Sokak Hayvanlarına Yiyecek Takviyesi
Özel Niğde Anlam Okulları öğretmen ve öğrencileri soğuk kış günlerinde sokaklarda yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlara yiyecek takviyesinde bulundu. Niğde Merkez Yeşilburç Köyü civarında bulunan farklı beslenme noktalarına ulaşan Özel Niğde Anlam Okulları öğretmen ve öğrencileri beraberlerinde Niğde Belediyesi Hayvan Barınağı görevlileriyle birlikte can dostlarına mama desteği sağladı.

Özel Niğde Anlam Okulları müzik öğretmeni Yıldız Berfu BOR’un öncülük ettiği çalışmada, öğretmen ve öğrenciler kendi aralarında toplamış oldukları paralarla hayvan mamaları aldılar. Niğde Belediyesi Hayvan Barınağı Müdürü Tunç BİLGİN’le temasa geçilerek sokak hayvanlarının yoğun olarak bulundukları yerler hakkında bilgi ve yardım talebinde bulunuldu. Niğde Belediyesi Hayvan Barınağı görevlileriyle birlikte Niğde Merkez Yeşilburç Köyü civarında bulunan farklı beslenme noktalarında hayata tutunabilme mücadelesi veren sokak hayvanlarına yem ve su takviyesinde bulundular.
Ülke genelinde olduğu gibi Niğde ilimizde de, çetin geçen kış şartları nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarının donarak öldüklerine dikkat çeken Özel Niğde Anlam Okulları müzik öğretmeni Yıldız Berfu BOR, her canlının yaşama hakkına sahip olduğu anlayışını benimseyerek sokak hayvanlarımıza destek oluyoruz dedi.
Çevremizde bulunan sahipsiz can dostlarımızın sahibi olmaya, onlara sahip çıkmaya devam ediyoruz, bu çevre bu dünya hepimizin dedi. Öğrencilerimizin çevreye ve doğaya duyarlı birer vatandaş olarak yetişmelerinde bu ve benzeri çalışmaların önemine dikkat çeken Özel Niğde Anlam Okulları müzik öğretmeni Yıldız Berfu BOR, bu vesileyle sosyal sorumluluk projelerinde bizden yardımlarını esirgemeyen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve okul idaremize teşekkür etmek istiyorum dedi.

Niğde Anlam Okulları Sokak Hayvanlarını Unutmadı
« 1 arasında 8 »
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA