SON DAKİKA

Çevre Haberleri

Bir Kap Yemek, Bir Kalp Sevgi

Bu haber 30 Mayıs 2017 - 19:44 'de eklendi ve 847 views kez görüntülendi.
Bir Kap Yemek, Bir Kalp Sevgi

Bor Fahri Kirt Ortaokulu öğrencileri harçlıkları ile aldıkları mamaları sokak hayvanlarına ulaştırarak, merhamet erdemini yaşadığımız bu ayda gerçekletirerek herkesin takdirlerini kazandı.

Sokak hayvanları için Bir Kap Yemek Bir Kap Su adı altında internette bir çok kampanya ve duyuru bulunmaktadır. “her kapının önüne bir su kabı”, “onlar için bir kap yemek ve bir kap su”, “susuyorlar ama söylemiyorlar!” ve dahası…

Sokaktaki canlıların nasıl beslendiklerini hiç düşündünüz mü? Peki onlara hiç yardımcı oldunuz mu? Bir kap yemek veya bir kap su koymak çok zor olmasa gerek? Özellikle de sıcaklarda kediler, köpekler, kuşlar ve tüm canlılar için sende bir kap su koy. Sokak hayvanları aç ve susuz kalmamalı! Onlarında yaşamaya hakkı var.

Kuşları da unutmayalım. Cam önüne bir kap su ve ekmek kırıntıları koyup birkaç günde bir değiştirelim. Bir canlının hayatına dokunmak, ona yardım etmek işte bu kadar kolay.

Teşekkürler Merve Adem, iyi ki varsınız yüreği güzel insanlar….

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA